Cześć! Nazywam się Łukasz Zimny. Jestem dyplomowanym technikiem masażu, trenerem personalnym i medycznym oraz szkoleniowcem. Sukcesywnie pogłębiam swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach związanych zarówno z  fizjoterapią jak i pracą trenerską.
Zdobytą wiedzę i wykształcenie wykorzystuje na co dzień w mojej pracy zawodowej z Klientami.

Podczas współpracy stawiam na zróżnicowane metody treningowe, które dopasowuję indywidualnie do potrzeb klientów. Wykorzystuję i łączę metody zaczerpnięte z klasycznego treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz przygotowania motorycznego. Podczas treningów zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń, tak aby osiągnąć wyznaczone cele, poprawiać samopoczucie oraz zapobiegać kontuzjom układu ruchu.

Jako masażysta używam najskuteczniejszych metod terapeutycznych, łącząc techniki masażu klasycznego, techniki manualne, techniki powięziowe oraz terapie punktów spustowych. Posiadam szeroką wiedzę w dziedzinie fizjologii jak i anatomii. Do problemów/dysfunkcji swoich Klientów podchodzę kompleksowo, łącząc i dostosowując właściwe techniki masażu wraz z odpowiednim planem treningowym. Takie podejście pozwala na wyeliminowanie źródła problemu z jakim zgłasza się do mnie pacjent, ale również zapobiega ich nawrotom w przyszłości.

Moja praca związana jest z szeroko rozumianą aktywnością fizyczną, dlatego też sam staram się dawać dobry przykład. Przygodę ze sportem rozpocząłem w czasach szkolnych od treningów sztuk walki (Muay Thai, Boks). Po wielu latach zmagań z tą formą aktywności fizycznej, przyszedł czas na zmiany. Spróbowałem swoich sił w sporcie równie mocno kontaktowym, jakim jest Rugby. Obecnie trenuje dla zachowania dobrej formy i jeszcze lepszego samopoczucia. Pasją, którą wciąż staram się rozwijać jest trekking górski. Bieganie, jazda na rowerze i trening funkcjonalny to aktywności, które najczęściej wybieram dla siebie. W wolnym czasie lubię też sięgnąć po dobrą książkę.